• EN
 • Servis Girişi
 • Bayi Girişi
 • Ana Sayfa
 • Markalar
 • AEG POWERTOOLS AEG Elektrikli El Aletleri 1898’den beri profesyonelleri güçlendiriyoruz. Gurulanduran geçmiş. Heyecan verici gelecek. AEG Elektrikli El Aletleri geçmişinden gelen tecrübeyle, günümüzün ve geleceğin profesyonel kullanıcıları için üstün performanslı ve inovatif ürünler sunmayı hedeflemektedir. 1891 yılında kurulduğundan beri, AEG Elektrikli El Aletleri yeni ürün gelişimine liderlik etmiştir. Taşınabilir elektrikli el aletlerinin ilk ortaya çıkışı, 1898 yılında ürettikleri ilk portatif delici makinaya dayanmaktadır. 100 yılı aşkın bir süredir AEG profesyonel kullanıcılara yüksek performanslı ve inovatif çözümler sunmaya devam etmektedir.
  MILWAUKEE Milwaukee® ürün gamı - Elektrikli El Aletleri, Akülü El Aletleri ve Aksesuarlar - “Ağır Hizmet” felsefesi paralelinde yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Milwaukee® için “Ağır Hizmet” bir slogandan daha fazlasıdır. Bu slogan , profesyonel kullanıcılara en mükemmeli sunmak için verilen bir vaaddir. Milwaukee® mühendisleri yalnızca makine dizaynı yapmazlar. Onlar , profesyoneller işini daha hızlı, daha güvenli , daha iyi yapsınlar diye tasarlanmış, Milwaukee® markasını üretirler. Milwaukee ürünleri, tasarım ve güvenlik ile ilgili hem Avrupa, hem de tüm uluslararası standart ve direktifleri karşılamak üzere üretilmektedir. Sürekli devam eden Ar-Ge programları, günümüzdeki ve gelecekteki tüm gereksinim ve pazar eğilimlerini karşılamayı hedeflemektedir. Milwaukee diğer üyeliklerinin yanı sıra EPTA’nın (Avrupa Elektrikli El Aletleri Kuruluşu) aktif bir üyesidir ve bu kuruluş tarafından kabul edilen tüm ölçüm standartları ve direktiflerine göre üretim yapar. Bununla beraber tüm ürünlerimiz, güvenlik talimatı, kullanma kılavuzları ve garanti belgelerini içeren sağlam çantalar ile fabrikalarımızdan sevk edilmektedir. Ürünlerimiz ile ilgili yaşadığınız her türlü teknik problemlerinize, Türkiye çapında yaygın servis ağımız ile en kısa sürede çözüm üretmekteyiz.Teknik servis anlamında sahip olduğumuz deneyim ve teknik bilgi seviyesi, siz değerli müşterilerimizin problemlerini en kısa sürede çözmeye odaklıdır.
  ALFRA Alfra Metal sektörüne, manyetik delme makineleri, freze uçları ve manyetik kaldırma taşıma ekipmanları üreten endüstriyel bir Alman markasıdır. Anahtarlama panosu endüstrisi, kesici aletler, metal işleme çözümlerinde pazar liderlerinden biriyiz. Örneğin; sac metal zımbalama makineleri, kesme-bükme ve delme makineleri, Din Ray kesme üniteleri, sabit zımbalama makineleri, metal delme aletleri ve makineleri, metal çekirdek delme makineleri, HSS ve TCT çekirdek matkapları, metal- Testereler, bant testereleri, dairesel testereler ve çapak alma teknolojisi.
  ATTLAS 20 yılı aşkın tecrübe ve dinamik kadromuz ile kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyeti ile beraber çalışan memnuniyetimiz de temel ilkemizdir. Bu sebeple Center her gün büyüyen Pazar payı ile beraber en önemli dinamiği olan şirket çalışanları için sürekli eğitim, motivasyon ve personele özel kariyer planları sunan İnsan Kaynakları Politikası uygulamaktadır. Eğer sizde kariyerinizi, sürekli gelişen, başarılı, dinamik ve güvenilir Center’ da devam ettirmek isterseniz, Başvuru Formumuzu doldurabilirsiniz.
  RYOBI Dünyanın en büyük ve en yenilikçi elektrikli el aletleri üreticilerinden biri olan RYOBI, profesyonel özellikli elektrikli el aletlerini gerçekten uygun fiyatlı bir şekilde üretmeyi uzmanlaşmıştır. Bu nedenle RYOBI, milyonlarca ev sahibi ve değer bilincine sahip profesyoneller için tercih edilen markadır. Satın alma gücünü artıracak ve yeteneklerinizi geliştirecek güç araçları üretmekle itibarımızı inşa ettik. Bugün, RYOBI Power Tools, size her zamankinden daha fazla özellik, uygun fiyatlı elektrikli el aleti sunuyor.
  FLORA Yolculuğumuz 90’ların başında, bu ülkenin en iyi temizlik ürünleri markası olma vizyonuyla başladı. Flora olarak ilk yıkama makinemizi piyasaya arz ettiğimizde, tek bir hedefimiz vardı: yıkama firmalarının hayatını kolaylaştırmak ve problemsiz ürünler sunmak... Flora olarak bugün aynı anlayışla 81 şehrimizde faaliyet gösteriyoruz. İnsanların birbirinden farklı ihtiyaçlarından ve yaşam tarzlarından esinleniyor ve her yeni ürünümüzle onlara hep en iyi ve en avantajlı çözümleri sağlamaya çalışıyoruz. Siz tüketicilerimizden aldığımız ilhamla hareket ediyor, sürekli olarak geliştirdiğimiz yeniliklerle yanınızda yer alıyor ve sizlerin hayatını kolaylaştırmak için ürettiriyoruz.
 • face
 • face
 • face
 • Hamidiye Mah. Atatürk Cad. No: 292 / A Sultanbeyli / Istanbul - Türkiye
 • Güncel Fiyat Listeleri
 • Güncel Ürün Katalogları
 • Center AŞ. Copyright © Her Hakkı Saklıdır.
  AjansColor